• Новак
  • -14 %
Нордиските Постер Воин Платно Сликарство Ладно Стил Ѕид Уметност Постери и Цртежи на Ѕид Слики за Дневна Соба Дома Декор

Нордиските Постер Воин Платно Сликарство Ладно Стил Ѕид Уметност Постери и Цртежи на Ѕид Слики за Дневна Соба

DEN 320.00
DEN 372.00

Достапност
Достапно за нарачка


Производство Опис Памук платно Еколошки giclee мастило Поддршка за сопствени цел производство со највисок стандард Рамка не се вклучени
Пакување и Превозот се Тркалаат со тврд цевка внатре за да го заштити Производството ќе биде предаден во рок од 2 дена по уплатата Тоа обично се 5-30 дена за САД,15-30 дена до Европа, Русија, Канада и Австралија Ако сакате побрзо испорака и може да се прифати јасна цена, ве молиме контактирајте со нас
Забелешка Рамка не се вклучени потпис 'Zero C" во долниот десен агол може да се отстрани или прилагодено како сакате, ве молиме контактирајте со нас ако сакате. Ве молиме бидете сигурни дека за да се обезбеди право поштенска адреса за да се обезбеди успешно испорака Ако постои какво било прашање во врска со производи или испорака, ве молиме слободно контактирајте со нас

Спецификацијата

Големина (Инчен):
15x20cm Без Рамка, 20x25cm Без Рамка, 30x40cm Без Рамка, 40x50cm Без Рамка, 50x70cm Без Рамка
Стил:
Модерна
Предмети:
Слика Слика
Бренд Име:
Zerocreative
Медиум:
Масло
Тип:
Платно Printings
Материјал:
ткаенина ткаенина
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Две-слика Комбинација
Број На Модел На:
AN1451
Affiche:
Модерна
оркестарот:
ѕидот оркестарот
cuadros:
schilderij
платно печатење:
печатени слики и постери
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Нордиските:
скандинавските
уметноста печатење:
Ѕид Слика
Пад на превозот:
Yes
подарок:
Подароци за семејството или пријателите
Платно слики за дневна соба:
нордиските декорација

Со стоката дадена додека купуваат