• Новак
  • -19 %
симпатична був фокс птица чадор во дожд ѕид decals за деца соби дома декор цртан филм животни налепници пвц mural уметност diy постер

симпатична був фокс птица чадор во дожд ѕид decals за деца соби дома декор цртан филм животни налепници пвц

DEN 191.00
DEN 235.68

Достапност
Достапно за нарачка

Па може да ви испрати слика или предмет код за мене .
Клиентите Задоволително не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Имаме повеќе брендови , повеќе модели , повеќе боја во парк. Купувачот : Здраво , продавачот , сите предмети во вашата продавница се бесплатен превозот или не? Продавачот : да бесплатен превозот за Кина Пост Воздух Mail. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Можете да брод објектот назад за наплата ( превозот надомест ќе не враќа) или размена. Купувачот : Здраво , продавачот , јас не се добие мојата пакет, што се случува ? Зошто не може да ги пратите на следење на број? Е тоа погрешно? Продавачот : здраво пријател, ние сме испратени на пост , можеби ќе треба да направите некои процес на работа. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат.
Се враќа : Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 3 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Ние во продавница, може да се меша сите брендови , боја , големина и така натаму . Превозот услуга : Кина Пост Воздух Парцела(помалку од 2 KG) , ние нудиме бесплатен превозот! Ќе потрае околу 10-25 работни дена се постигне , ќе се Обезбеди следење на број , (но малку подолго време , треба да имаат доволно трпение за чекање на производи). 100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо! Можете да трговија на големо нив за препродажба , ние може да превозот од нив на вашиот потрошувач директно. Ние обезбедуваме политика на враќање. Продавачот : Жал ми е , сите екстра данок на царинската се на купувачот одговорност, сите ние може да се направи е да се обиде да се потрудиме да се остави на купувачот да се избегне данок , ние ќе го одбележи ниска цена на пакетот и ја прати како подарок. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Купувачот : Здраво , продавачот, добив мојата пакети, ми се допаѓа тоа , исто така, квалитетот е неверојатно , но тоа изгледа премногу мала за мене. Клиентите задоволително : не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Бидејќи јас имам многу производи не ги листа на веб-сајтот сеуште .Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис. Купувачот : Здраво , продавачот, Мојот пакет беше заглавен во царината, тие не порака до мене, јас не може да се добие тоа , Сега јас треба да се отвори некој спор. Ако ви се допадна производот , но не можете да го најдете нив Ние во продавницата на nokia , ве молиме не грижете се .
Технологија : 3-та генерација печатени пвц ѕид налепница
Производ Слика / Ефект Слика / Производ Големина / Заврши Големина
Ве Молиме Обрнете Внимание На Големината
Начин на плаќање : Поддршка Ali Express Зачувам услуга.Понудата Со Доверба!
.Понудата Со Доверба! Ве молиме Имајте во предвид : Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз , ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност ,ако било увозни давачки на трошоци се на купувачот одговорност. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис.

Спецификацијата

боја:
HM0806
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
HM0806
Тема:
Животните
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепници
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Име:
ZOOYOO
Материјал:
ПВЦ
Доби Производ големина(cm*cm):
60*Околу 90
конечната големина на ѕидот (cm*cm):
105*120 само за вашиот референца.ве молиме diy
боја:
multicolor
Содржина:
симпатична був фокс птица еж чадор во дожд
квалитет:
водоотпорен сончање не-токсични средина заштитени
Декор:
Дневна соба, спална соба студија соба канцеларија соба и сл.
каде да се обратат:
Мазна и чиста ѕид од стакло, дрво, метал итн.
Само лепак:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат