• Новак
  • -25 %
Симпатична Детска Соба Ѕид Налепница Геометриски Желка Животинско Decal Дневна Соба и Спалната соба 3D Винил Mural Отстранлив Позадина Топла Продажба LC367

Симпатична Детска Соба Ѕид Налепница Геометриски Желка Животинско Decal Дневна Соба и Спалната соба 3D Винил

DEN 335.00
DEN 446.40

Достапност
Достапно за нарачка

Информации за производот ❤За Decal :
☀Материјал : животна Средина / Пријателски/ПВЦ
☀Decals за декорација,одговара за било чиста мазна ѕид,плочки,windows,метал,плакар, пластични
☀Ѕидот Decal е направен од себе лепило флексибилни премиум винил филм.
☀Има мат површина за да се намали светлина рефлексии.
☀Можете да го отстраните Ѕид Decal во било кое време без оштетување на површината.
☀Тоа е лесно да се примени. Нашите Инструкции може да ви помогне со процесот. ❤За Големина На :
S 48cm широк X 42cm високи
М 64cm широк X 56cm високи
(Ако сте треба други големина, ве молиме контактирајте ме)
❤За Боја : 1.Боите Може Да Бидат Малку Различни Во Зависност Од Вашиот Монитор Амбиент.
2.Ако одберете прилагодено боја, pls оставете порака на вашиот налог или контактирајте со нас за бојата број ви се допадна.Боја Шема Сите Бои Се Достапни.
Боја Шема како што е подолу,ве Молиме не заборавајте оставите порака,инаку ние ќе брод стандардната боја-како слика боја,ви Благодариме!

Спецификацијата

боја:
H622 црна, H614 Сино Сина, H627 сива, H635 меки розова, H630 виолетова, H608 домати црвени, H601 бела, H625 кафе браун, H624 Браун, H626 Државата Сива, Прилагодено Боја
Големина:
S 48cm x 42cm, M 64cm x 56cm
Бренд Име:
BLINGIRD
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер,Мебел Налепници
Материјал:
ПВЦ
Сценарија:
Ѕид
Број На Модел На:
LC367
Тема:
Шема
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Винил

Со стоката дадена додека купуваат