• Новак
  • -23 %
Мачка е бајка Ѕид Налепници декорација За деца соби девојки дома декор DIY Ѕид Decal скалите bderoom QTM364

Мачка е бајка Ѕид Налепници декорација За деца соби девојки дома декор DIY Ѕид Decal скалите bderoom QTM364

DEN 355.00
DEN 460.80

Достапност
Достапно за нарачка


Dicor
Вашите лични обичај експерт

Спецификацијата

боја:
како Слика
Големина:
60x90cm
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
Dicor
Класификација:
Мебел Налепници,За Плочка,За Ѕид,Прозорец Налепници
Број На Модел На:
QTM364
Стил:
Цртан филм
Сценарија:
Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Големина на:
W60XH90CM
Техника:
Дигитално Печатење
погоден:
Не се изедначи и не пепел површина
Карактеристики:
Водоотпорен, Стабилност
Тема:
Среќен Автомобил
Количина:
1 Компјутер
Материјал:
Винил

Со стоката дадена додека купуваат