• Новак
ТОПЛА ПРОДАЖБА!куклена куќа Минијатурни.!!Керамички Антички Злато Џеб Удар Floret Шише Мини Сина Шише Fleshy Слив

ТОПЛА ПРОДАЖБА!куклена куќа Минијатурни.!!Керамички Антички Злато Џеб Удар Floret Шише Мини Сина Шише Fleshy

DEN 96.00

Достапност
Достапно за нарачка


ТОПЛА ПРОДАЖБА!!!Керамички антички злато џеб удар floret шише мини сина шише fleshy слив Seedling цилиндар Римски колона. Материјал : керамички
Мини големина, покрај може да расте мини растенија, исто така, може да се користи како украс, кога чепкалки за заби extinguishers, мали копчиња, нека вашиот мал агол на семејството е полн со уметнички здив. Ова е мини големина, висина, во рок од 8 см, ве молиме имајте во предвид Нашата технологија е рачно изработени, искуство чиста печката оган, 1330 целзиусови степени може да се задржи еден илјади никогаш нема да избледи, секој вазна има единствен вкус. Големината на суптилните разлики. Тоа е таа разлика донесе керамичка вазна уникатен аура. Не да јаде, да се избегне контакт со бебето.Чиста керамички, стоката не содржат лен. Нашите производи продажба на комплетен сет на, ако сакате да се купи лист е вкуси, ве молиме контактирајте со сервисот.
САД $ 4.9 / Цена
САД $ 8.9 / Цена
САД $ 5.9 / Цена
САД $ 9.9 / Цена
САД $ 2 / Цена
САД $ 9.9 / Цена
САД $ 7.86 / Цена
САД $ 9.9 / Цена
САД $ 8 / Цена
САД $ 2 / Цена
САД $ 18.8 / Цена
САД $ 5.9 / Цена

Спецификацијата

Материјал:
Керамички & Глеѓ
Стил:
Традиционален Кинески
Тема:
самовила

Со стоката дадена додека купуваат