• Новак
Succulents керамички цвет тенџере градина складирање кутија + мал цвет садови украси дрво дрвен стол комбинација

Succulents керамички цвет тенџере градина складирање кутија + мал цвет садови украси дрво дрвен стол комбинација

DEN 3744.00

Достапност
Достапно за нарачка

Специфични исто така, може да контактирате о ~
3, за Да се движат мебел, тргнете го од земјата да се движи, не ставајте вашиот кат и мебел штета.
Совети 2. Време на испорака : Од платниот налог влезе во сила, по наредба јас ќе стапи на сила ако на лице место за вашата пратка во 1-7 дена да логистика точка, ако нема акции, персонал за услуги на корисниците ќе потврди времето за испорака со вас во добивање на вашиот По потврдувањето на нарачката вие се согласувате порибување фаза. Не дозволувајте им на директна топлина на една чаша или истурам вода врз мебел ох, ох деликатна мебел совладан.
Испорака проблеми : Тогаш може да одбие да го потпише и да биде фотографиран со нас на : про во предниот дел на курир приемот мора да се соочи проверете парцела големина на пакување и стоки, и мали парчиња на однесување ако е оштетен, ве молиме контактирајте со продавачот, а потоа можеме да разговараат за тоа како да се реши потврди преговараат за плаќање. Трибина-акции или ќе се погрижи за вашата пратка. Потсетување : Бидејќи производот е произведен, а на дното делница прирачник, тешко е целосно да се избегне ситни недостатоци; сто проценти совршен човек, како, како да, како да земете лупа да го најдете на долниот агол на болести, ние препорачува да се изберат на локалната продавница да купи мебел големи промени назад проблеми, ве молиме да се разгледа внимателно пред да се даде; и нашата посветеност кон апсолутната вредност на производите, фабрика директни; не законот, туку на неколку стотини долари може да купите неколку илјада или дури и милиони на стоки о ~ Друг производ е прирачник за мерење, владетел се повлече тесна или широка некои, може да има грешки. Ако Wan случајно оштетување на употреба на алкохол малку поправена. Ние ќе се обидеме да ги заштити производот внатре во пакет ќе се означени со дрвени полици надвор добра заштита, но изразат логистика понекогаш брутална, кога знак доколку надворешниот картон или дрвени внесува загуби бидете сигурни да се погледне на стоки по приемот на о.
Се грижи инструкциите :
1, Секојдневно одржување, користете чиста, мека крпа за да ги избрише површината прашина песна, избегнувајте употреба на тврд предмет избрише површини и стакло.
2, не се одвива во близина на оган извор, топлина или на директна сончева светлина, за да се избегне долго-рок на влага.
5, За Превозот : Сите стоки, со исклучок на поштенски (освен превозот на производи), Меѓународна цена од 1. Бара многу прецизни димензии, бидете сигурни да се разговара за да пред да се потврди о пука.
Taobao одредби : Поранешниот товар приемот или во предниот дел на курир е лице, се сретнал со појава на кршење и помалку парчиња, за да бидат на товар на испраќачот, помалку парчиња и кршење на среќаваат по испорака на стоката ги сноси примачот. Со цел да се даде на неутрални или негативни повратни информации, Taobao жалбата на крајот, посебни про Taobao, исто така може да се гледа под соодветната содржина. Тие со нетрпение да ги сноси.
3, на транспорт : Мебел му припаѓа на голем билет предмети, во прилог на Jiangsu, Жеџијанг и може да се направи експрес, другите области на професионална логистика и дистрибуција, логистика компании бараат купувачите до испорака точка на испорака. Соработка е Jiaji логистика и логистика светот, моделот arima (p логистика, про избор во логистичка мрежа од најблиската точка; ако нема закон за тоа, за да испратите трансфер на зелена логистика о; За по испораката на стоката до ве молиме насочи и Логистичка Компанија Информации за Испорака и ја потврди превозот прашања.0 јуани е претставник на значењето на товар и логистички трошоци се генерално се користи за да се плати со вистински товар од кубен или тежина, различни стоки во различни градови имаат различни трошоци на логистика компании различни, пред купување на клиентите ќе треба врз основа на вашата стока во зависност од вашата област за вашата логистички трошоци да се направи релативно точна проценка, се проценува дека превозот Нормално, тоа е можно да се нагоре и надолу 10% -15% на плови, ако на Друг повторно на луксузот, ние ќе се претпостави, ујп, не грижете се, О логистика ќе бидат обременети.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат