• Новак
  • -43 %
Животната средина Смола Дома Декор Фигурини Класична Скулптура Јога Девојка Креативни Дневна Соба Декорација Биро ТВ Кабинет украси

Животната средина Смола Дома Декор Фигурини Класична Скулптура Јога Девојка Креативни Дневна Соба Декорација

DEN 1444.00
DEN 2532.96

Достапност
Достапно за нарачка


Опис :
Име : Класичен јога девојка креативни декорации
Големина : 27.5x24.5cm/10.82x9.64"
Материјал : Смола
Тежина : 860g
Пакет : Пена + лента
Пакет includs :1 x Класичната јога девојка креативна декорација Функција:
1. Рачно изработени,Еко-пријателски,исклучителна Изведба.
2.Убаво е да дом канцеларија биро декорација украси дрво занает.
3.Одличен подарок за Деца или Пријатели Роденден, божиќ,итн.

Спецификацијата

Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Смола
Бренд Име:
IAMPRETTY
Тема:
Луѓе
Тежина:
860g
боја:
Сино/Crimson
Име:
Класичната јога девојка креативни декорации
Функција:
Симпатична и Свежо
Функција:
фигурини
Технологија:
упатство
Материјал:
Смола
Обликот:
Апстракт
Применливи стил:
Continental / Пастирски / Американски / Земја / Модерна / Кинески
Употреба:
Биро декорација/ТВ кабинетот/Дневна соба/Ресторан декорација

Со стоката дадена додека купуваат