• Новак
  • -39 %
Бесплатен Превозот Handpainted Маслото На Платно Модерни Црвено Усна Маслото Апстракт Платно Ѕид Слика Уметноста Не Врамени

Бесплатен Превозот Handpainted Маслото На Платно Модерни Црвено Усна Маслото Апстракт Платно Ѕид Слика Уметноста

DEN 609.00
DEN 998.40

Достапност
Достапно за нарачка


Ова е 100% рака насликани маслото од страна на нашиот уметник .Нашата цена е не вклучувајќи ја и рамката.ако ви треба со рамка ве молиме контактирајте со нас!
Ако цел сликарство големина : 50cmx50cm. тогаш ние ќе ја напушти 5cm streched една страна, така што вашата слика вкупно долго ќе 60cmx60cm.
ако цел сликарство големина : 80cmx80cm. потоа ќе ја напушти 4cm streched една страна за вас.вашата слика вкупниот долг ќе биде 88cmx88cm.
Бесплатен Превозот Handpainted Маслото На Платно Модерни Црвено Усна Маслото Апстракт Платно Ѕид Слика Уметноста Не Врамени
Eeste Producto Не Tiene Он Ентериер И Екстериер Маркос, Si Usted Quiere ел Марко, por корист, P & oacute; ngase En Contacto Con Nosotros
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Овие нашите клиенти вистински сликарство слики покажуваат :
П : Што треба да направам ако не сум добил мојот купување?
О : Доколку не сте го добиле вашата нарачка, ве молиме да бидете трпеливи. Купувањето може да се постигне својата рака во наредните неколку дена. Во меѓувреме, ве молиме контактирајте со превозот компанија од ваша страна или контактирајте со нас за помош, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ако вашето купување се изгуби, ние ќе ви испратиме нова.
П : Што треба да направам ако на сликите што ги купиле не му се допаѓа?
А : ве Молиме слободно контактирајте со нас преку Платформата на Веб Пошта или E-mail порака, ние ќе ги реши сите проблеми со вас .Ние сме мило да ви помогне во размена на другите , но купувачи се одговорни за сите на превозот обвиненија.
П : Како за вашата продавница превозот начин?
О : Стандардниот Бесплатни Меѓународни цената што ќе го избере поштенски воздух парцела (Кина Пост, Хонг Конг Пост,
Сингапур Пост, E Пакет),стоката ќе биде пристигнал околу 15 до 35 работни дена.
Ако сакате да ја прими стоката побрзо, можете да го изберете EMS, DHL,UPS-от, но треба да се плати за плаќање .
П : Ние сме големи веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.000 компјутери модерни слики месечно.

Спецификацијата

Големина (Инчен):
40cmx50cm, 50cmx70cm, 60cmx80cm, 60cmx90cm, 60cmx100cm, 70cmx100cm, 60cmx120cm, 75cmx120cm, 70cmx130cm, 70cmx140cm, 75cmx150cm, 80cmx150cm, 80cmx160cm, 80cmx180cm
боја:
Не врамени
Стил:
Модерна
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Бренд Име:
MYT
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
HS004
Медиум:
Масло
Предмети:
Уште живот
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Syzygetic:
Еден Сет
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
маслото на платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома декор декоративни Ликовната Уметност Слики
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Со стоката дадена додека купуваат