• Новак
БЕСПЛАТНО-ПРЕВОЗОТ ЗА 10$! 2 ПАРЧИЊА/SET Мини Црвена Глина Давање Статии Римски Колона Десктоп Декорација Градина Декорација

БЕСПЛАТНО-ПРЕВОЗОТ ЗА 10$! 2 ПАРЧИЊА/SET Мини Црвена Глина Давање Статии Римски Колона Десктоп Декорација Градина

DEN 143.52

Достапност
Достапно за нарачка


ТОПЛА ПРОДАЖБА!Мини црвена глина давање статии Римски колона десктоп декорација градина декорација.
Материјал : керамички Ширина x висина (единица : mm) БР.1 колона 6.5 см висок, 2.3 см широк, 2 см висок, устата 2 cm во дијаметар БЕЗ.2 Колона 4 см висок, 2, 2 см широк, 2 см висок, устата пречник од 2.5 cm малку додека во зафатен живот ритам, и покрај мрачните расположение back office себе! Затворен градинарство мини садење, greening прочистување во исто време, сакам себе си, љубов, семејство, љубов на земјата! Нема дното дупка, од другата страна е многу мал, пропустливост е многу добра, нема дупка не ќе влијае на растот на растенијата. Над етикетирани надворешен дијаметар означени, грешка е + / - 5 mm. Ве молиме да барате при купување на големината, не слепо имагинација!!!!! (црвена керамика е направено со рака, така некои мали траги, Но исто така е обичен чудна да црвеница, Умот пријател ве молиме претпазливи да се купи о ви Помогне да ги проверите пред пратката, испратени до вас, никогаш не ќе мора да било кршење на Нашата технологија е рачно изработени, искуство чиста печката оган, 1330 целзиусови степени може да се задржи еден илјади никогаш нема да избледи, секој вазна има единствен вкус. Големината на суптилните разлики. Тоа е таа разлика донесе керамичка вазна уникатен аура. Не да јаде, да се избегне контакт со бебето.Чиста керамички, стоката не содржат лен, Нашите производи продажба на комплетен сет на, ако сакате да се купи лист е вкуси, ве молиме контактирајте со сервисот.
САД $ 4.9 / Цена
САД $ 8.9 / Цена
САД $ 5.9 / Цена
САД $ 9.9 / Цена
САД $ 2 / Цена
САД $ 9.9 / Цена
САД $ 7.86 / Цена
САД $ 9.9 / Цена
САД $ 8 / Цена
САД $ 2 / Цена
САД $ 18.8 / Цена
САД $ 5.9 / Цена

Спецификацијата

Стил:
Пастирски
Тема:
самовила
Материјал:
Глина

Со стоката дадена додека купуваат