• Новак
  • -16 %
симулација на животните 17x15cm бела кои клечат зајакот модел играчка полиетилен&furs Смола занаетите декорација подарок A1447

симулација на животните 17x15cm бела кои клечат зајакот модел играчка полиетилен&furs Смола занаетите декорација

DEN 797.00
DEN 948.96

Достапност
Достапно за нарачка


ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на кадифен играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
ако ви се допаѓа други играчки, можете да пребарувате по себе од нашата продавница, или можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви испрати линковите без оглед на вашите сакате , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница.
http : //www.aliexpress.com/store/1846273
ако купите големо, можете да контактирате со нас слободно, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена, или ако сакате посебни customed изработени играчки, ние може да ви помогне производ добро.
Материјал : внатрешната структура смола надвор структура кожен крзно

Спецификацијата

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични

Со стоката дадена додека купуваат