• Новак
Слободен брод Ретро Велосипед Табелата Постер Гроздобер Ѕид Налепница Уметност Отпечатоци Слика дома декор бар, кафуле, паб Сликарство 30x42cm ZNP-B017

Слободен брод Ретро Велосипед Табелата Постер Гроздобер Ѕид Налепница Уметност Отпечатоци Слика дома декор

DEN 90.24

Достапност
Достапно за нарачка


Главната Слика
Големина : 42x30 cm
Ние го нарекуваме овој ѕид налепница како гроздобер kraft постер хартија или
ретро ѕид уметнички занаети, сликарство, можете да се држи до кафе бар, паб дома дневна соба.
Тоа е многу класичен дома декор изјави, Тоа може да се направи вашиот декор дури и подобро
Пакет
ние ќе пакет на вашите производи, многу внимателно за да бидете сигурни дека предметите пристигна во вашето место, без било каква штета
здраво пријател, ако треба масовно нарачате ве молиме контактирајте со нас или оставете порака за нас .ние ќе ги испратите сите на сликите за да можете да изберете и да ви даде најниска цена можеме да ви благодариме!!!

Спецификацијата

Спецификација:
Multi-piece Package
Број На Модел На:
ZNP-B017
Материјал:
Хартија
Тема:
Шема
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
WEROUTE
Класификација:
За Ѕид
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Гроздобер Ретро
Вид:
kraft постер хартија
Стил:
гроздобер постер
Шема:
ѕидот уметнички занаети налепница
Атрибути:
ретро сликарство
Тип:
wallpaper

Со стоката дадена додека купуваат