• Новак
  • -14 %
10Pcs Транспарентен Шминка Организатор Јасно Пластика Чевли Чување на Кутии Количка за Чевли Случај Носителот Дома Корисни Алатки 28x19x10cm

10Pcs Транспарентен Шминка Организатор Јасно Пластика Чевли Чување на Кутии Количка за Чевли Случај Носителот

DEN 626.00
DEN 728.64

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики :
Персоналните арома, свеж воздух, прочистување на воздухот
Најновите ултразвучно технологија, парична казна atomization повеќе просек
Нема вода за откривање, за да се спречи суво согорување.
4 видови на работни часови сет (30, 60, 120, 180minutes).
Топло бела светлина, боја, ПРЕДВОДЕНА време дисплеј.
Спецификации :
Име на производ : Транспарентна кутија за чевли флип фиока тип кутија за чевли
Материјал : транспарентна пластика пп
Карактеристики на производот : виткање, опфатени
Складирање сцена : купатило, гардероба, складирање соба, спална соба, кревет, балкон
Количина : 10pcs/пакет
Тежина : 750g
Укината производ големина : 28x19x10cm/11.02x7.48x3.94in
10 x Складирање Кутија за Чевли

Спецификацијата

Бренд Име:
SANGEMAMA
Број На Модел На:
складирање кутија за чевли
Капацитет:
> 65 Алпска шеќер
Техника:
Сјајни
Обликот:
правоаголник
Стил:
Модерна
Употреба:
Чевли
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Решетки Количина:
1
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Материјал:
транспарентна пластика пп
Спецификација:
28x19x10cm
Производот:
складирање кутија за чевли
Оптоварување:
3KG
Карактеристики На Производот:
виткање, опфатени
Количина:
Тежина:
Укината производ големина:
28x19x10cm/11.02x7.48x3.94in

Со стоката дадена додека купуваат