• Новак
  • -35 %
Бамбус Цвет Тенџере Полици Еден Слој Рек Кат Тип со Тркала Мобилни Дрвени Цвет Receptacle За Дневна Соба Оркестарот Канцеларија

Бамбус Цвет Тенџере Полици Еден Слој Рек Кат Тип со Тркала Мобилни Дрвени Цвет Receptacle За Дневна Соба Оркестарот

DEN 1284.00
DEN 1975.20

Достапност
Достапно за нарачка

Бамбус Цвет Тенџере Полици Еден Слој Рек Кат Тип со Тркала Мобилни Дрвени Цвет Receptacle За Дневна Соба Оркестарот Канцеларија

Спецификацијата

боја:
25x25cm, 30x30cm
Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Употреба:
цвет тенџере
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Инсталација Тип:
Кат Тип
Нема. на Групи:
Еден
Број На Модел На:
MJBWY17197
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
бамбус
Бренд Име:
OUSSIRRO

Со стоката дадена додека купуваат