• Новак
DHL Анти-Статички Оклопна Кеси ESD Торба Zip Заклучување на Патент Врвот Само Печат Antistatic Електроника за Складирање Пакување Поли торба Торбичка

DHL Анти-Статички Оклопна Кеси ESD Торба Zip Заклучување на Патент Врвот Само Печат Antistatic Електроника

DEN 5328.00

Достапност
Достапно за нарачка


Детали За Производот
Димензија : 6cm*9cm (2.4"*3.5") 8см*12cm (3.1"*4.7") 9cm*13cm (3.5"*5.1")
10cm*15cm (3.9"*5.9") 11cm*15cm (4.3"*5.9") 13cm*19cm (5.1"*7.5")
17cm*23cm (6.7"*9.1") 30cm*40cm (11.8"*15.7")
Употреба : Водоотпорен, Повторно запечатува, може да се користат одново и одново. Спречување на статички start-up и штит чувствителни електронски компоненти од оштетување на електрична истекувања и полиња
На ziplock торба е лесно затворени и рециклирање
Дебелина : 0.075 mm
Материјал : APET / CPP
Производ Екранот
Забелешка : боја можеби малку разлика за различни компјутерски монитор амбиент.
Попуст : 1. 10% попуст off ако купувате 2 или многу повеќе!! Превозот : 1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување. 2. Нормално време на испорака за изразат испорака е 4-7 дена . Тоа е заеднички дека многу неочекувани работи ќе се случи, како што се неконтролирани царинење задоцнување, достапни по приемот на плаќање(прилагодено должност), примачот не дома. Ако не се справи со неа, пакетот ќе се врати до нас во недела(различни земји имаат различни рок). Ние проверете на следење на информациите секојдневно . Откако тоа се случи,ние би пораката што во времето. Па, се надеваме, ќе може да задржи ни се испратени . Ви благодариме! 3. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси. Се враќа : 1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања. 2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци. 3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени. 4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Спецификацијата

боја:
6x9cm 2000pcs, 8x12cm 2000pcs, 9x13cm 2000pcs, 10x15cm 1000pcs, 11x15cm 1000pcs, 13x19cm 1000pcs, 17x23cm 500pcs, 30x40cm 200pcs
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
8 големини
Бренд Име:
PABCK
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
8 жица
Производот:
ESD кеси
Спецификација:
8 Sizes

Со стоката дадена додека купуваат