• Новак
10Pcs/Многу Застане Мат Црна / Бела Отвори Врвот Страна Gusset Вентил Торба Алуминиумска Фолија Торба со Пропустливи За Кафе Грав Пакет Торба

10Pcs/Многу Застане Мат Црна / Бела Отвори Врвот Страна Gusset Вентил Торба Алуминиумска Фолија Торба со Пропустливи

DEN 672.00

Достапност
Достапно за нарачка


Продавачот Препорачуваме :
10 Pcs/Многу Застане Мат Црна / Бела Отвори Врвот Страна Gusset Вентил Торба
Големина(Волумен) : 9*24cm(1/2pound) Пакување : 1 0pcs/многу Дебелина : 0.14 mm/страна Материјал : Чиста Алуминиумска Фолија Боја : Мат Црна / Мат Бела Функција : Застане, Отворен врвот, со Воздух Евакуација Употреба : Храна, Кафе, Грав, Чај, Орев, Сув цвет, Пченка и така натаму Складирање Кеси Забелешка : Ако цел 3 или многу повеќе, системот ќе ви даде 10% попуст автоматски, ако треба други количина или во најголемиот дел, ве молиме контактирајте со нас преку aliexpress порака.
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

Спецификацијата

боја:
Мат Црно, Мат Бела
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
9*24cm
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Бренд Име:
PABCK
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Употреба:
Дребулии
Класификација:
Vaccum Компресирани Торба
Спецификација:
9*24cm
Производот:
Складирање Кеси
Материјал:
Чиста Алуминиумска Фолија
Дебелина:
0.14 mm

Со стоката дадена додека купуваат