• Новак
  • -5 %
400pcs Текстил Ќебиња Складирање Плоча Десктоп Остатоци Складирање Кутија Канцеларија, Дневна Соба Кафе на Маса, Далечински Управувач Чување на Кутии

400pcs Текстил Ќебиња Складирање Плоча Десктоп Остатоци Складирање Кутија Канцеларија, Дневна Соба Кафе на

DEN 22800.00
DEN 24000.00

Достапност
Достапно за нарачка


Тежина : Околу 40g Материјал : крпа Големина : 25*25cm Количина : 400pcs Пакување : OPP
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl

Спецификацијата

боја:
Црна, розова, сива
Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Капацитет:
15-20 парчиња на бонбони Алпите
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
LZ1038
Употреба:
Далечински Контролер
Производот:
Канцеларија Организатор
Решетки Количина:
1
Обликот:
правоаголник
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Ткаенини
Спецификација:
25x25cm

Со стоката дадена додека купуваат