• Новак
  • -5 %
Пастирски Биро За Складирање Кутија Носителот На Накит И Козметички Канцелариски Организатор Случај Свитлива Houseold Лен Складирање Кошница

Пастирски Биро За Складирање Кутија Носителот На Накит И Козметички Канцелариски Организатор Случај Свитлива

DEN 89.00
DEN 93.60

Достапност
Достапно за нарачка


Карактеристики :
Можете да поставите во дневната соба, спалната соба тоалет
Обременето дизајн, јасни и лесно да се најде
Нема мирис, безбедност и здравје, носат-отпорен и издржлив
Заштита на костуми од нечистотии, прашина, влага и бактерии
Супер складирање не го окупира просторот, тоа е водоотпорен функција
Количка за лесно складирање, шарени, карактеристична шема
Спецификации :
Материјал : Крпа
Димензии : X 205mm 165mm 125mm X (L x H x W)
Боја : Како што е прикажано
Може да биде вклучена канцелариски материјал, бонбони, Перење, козметика, разгледници, медицина, долна облека, списанија, магазини и други
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.
2. Љубезно Совет : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, се следи светлината контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект.
1 x Складирање кошница

Спецификацијата

Тип:
Чување На Кутии & Кантите
Обликот:
Плоштад
Решетки Количина:
1
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Употреба:
Дребулии
Број На Модел На:
складирање кошница
Стил:
Јапонија Стил
Производот:
Канцеларија Организатор
Бренд Име:
SANGEMAMA
Оптоварување:
Како што е прикажано
Спецификација:
205mm X 165mm X 125mm (L x H x W)
Техника:
Како што е прикажано
Материјал:
Платно
Капацитет:
Како што е прикажано

Со стоката дадена додека купуваат