• Новак
2018 Креативни шарени pp материјал racking долга 8 папка виткање сушење на чорапи рек закачалка 4pcs/пакет

2018 Креативни шарени pp материјал racking долга 8 папка виткање сушење на чорапи рек закачалка 4pcs/пакет

DEN 840.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Бренд Име:
SIBAOLU
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PP
Инсталација Тип:
Кука Тип
Нема. на Групи:
Еден
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Употреба:
облека
Функција:
Еко-Пријателски
Применливи Простор:
Гардероба
Тип:
Чување На Носителите & Полици
Големина:
42CM*20CM

Со стоката дадена додека купуваат