• Новак
  • -5 %
500pcs/многу Пластични Транспарентен Организатор кеси Козметички Торби за Шминка Повик за Патување Водоотпорен Toiletry Миење Капење Складирање кеси

500pcs/многу Пластични Транспарентен Организатор кеси Козметички Торби за Шминка Повик за Патување Водоотпорен

DEN 16416.00
DEN 17280.00

Достапност
Достапно за нарачка


име : Транспарентна миење торба Материјал : ПВЦ пластика големина : 24*9*15cm Количина : 500pcs производот се користи Со крпи, четка за заби, шампон, козметика итн.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl

Спецификацијата

боја:
Забелешка бои што сакате
Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Применливи Простор:
Зад Вратите/На Ѕидовите
Форма:
Три-димензионални Тип
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Број На Модел На:
LZ1037
Класификација:
Сет
Употреба:
Дребулии
Пластични Тип:
ПВЦ
Шема:
Три-димензионални Тип
Производот:
козметички кеси
Спецификација:
24x9x15cm

Со стоката дадена додека купуваат