• Новак
Мулти Цел Големи Облека Закачалка Виси Чевли Кука 5 Компјутери/Многу Кујната Кабинет S Куките

Мулти Цел Големи Облека Закачалка Виси Чевли Кука 5 Компјутери/Многу Кујната Кабинет S Куките

DEN 431.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

боја:
Повеќе
Тип:
Куки & Шини
Број На Модел На:
S Hook 002
Бренд Име:
Shuang Кинг Живеат Дома
Пластични Тип:
PP
Функција:
Еко-Пријателски
Употреба:
облека
Материјал:
Пластични

Со стоката дадена додека купуваат