• Новак
Нерѓосувачки Челик Стакло Зачин Мејсон Тегла Соја Сос Шише Leakproof Oiler И Оцет Cruet Кујна Леќата Шише

Нерѓосувачки Челик Стакло Зачин Мејсон Тегла Соја Сос Шише Leakproof Oiler И Оцет Cruet Кујна Леќата Шише

DEN 863.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

боја:
Зелена, Сина, Портокалова
Тип:
Чување Шишиња И Тегли
Пакување:
1
Големина:
S
Употреба:
Спајс
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Капацитет:
250ml
Број На Модел На:
Леќата Шишиња 005
Функција:
Еко-Пријателски
Мирудии Сад стилови:
маска

Со стоката дадена додека купуваат