• Новак
1PCS Керамички U7G Злато Позлатен 7Pin Цевка Приклучок Аудио HIFI DIY За 813 ФУ-13 CV26 4B27 .итн

1PCS Керамички U7G Злато Позлатен 7Pin Цевка Приклучок Аудио HIFI DIY За 813 ФУ-13 CV26 4B27 .итн

DEN 312.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% сосема нов Висок квалитет 7pin керамички U7 G цевка приклучок цената е за 1 PCS / многу Материјал : Високо Квалитетни Керамички Тип на Планината : Шасијата Планината Површински Третман : Злато Позлатен Состојба : Нова Монтажа Завртка Дупка Растојание : 68 MM Димензија : 65 * 65 MM Ro Hs компатибилен Attachto : 813,FU139,5-125,4 B27,7241,CV26,7 A-17,QB2/250, итн Вакуум Цевки Плаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти. Испорака детали 1 : Ние брод Предмети да се САД, Русија до Кина Пост E-Пакет; 12-20 работа дена 1.Ние брод Предмети на САД со Кина Пост E-пакет; 12-20 работа дена 2.Нормално, ние брод предмети од страна на хонг конг ПОСТ ВОЗДУХ препорачана ПОШТА ИЛИ КИНА ПОСТ ВОЗДУХОПЛОВНАТА : 21-40 работни денови на светот.
*Ако ви треба побрзо превозот услуга, ве молиме изберете како што курирската служба DHL,UPS-от,EMS,Fe Dex, итн. (превозот цена е врз основа на тежина/Димензија на тежината на вашите нарачки Сите испорака се со Следење на Број 3.Ние ќе брод вашата предмети во 2 работни денови штом на расчистување на вашиот начин на плаќање на продажба 1. Ние ќе стави правно напор да се минимизираат било GST или V. А Т или други Увозни Даноци. Сепак, било данок/должност ќе бидат исклучени од цената. Ве молиме си дозволат V. А Т или GST себе 2. Ние топло ги цениме вашите позитивни повратни информации, и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, како што се заврши трансакцијата 3.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување 4. Ние и ветуваме на секој објект ќе биде предаден, Сепак, некои пати, помалку од 0,5% на пакети може да се изгуби на патот, За овие објекти,ние би сакале да ја истиот предмет или целосно рефундирање 5. Ние топло ги цениме вашите позитивни повратни информации, и ние ќе остави позитивни повратни информации за вас, како можеме заврши трансакции Контактирајте со нас, Ние го цениме нашите клиенти многу, па затоа, за секое прашање или проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас преку E-mail или Али Порака алатка, ние секогаш сме тука, нудат услуга за вас, Ние ќе ви одговори на сите ваши пораки ПОБРЗО! Ние сме секогаш тука да нудат услуга за вас.

Спецификацијата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
papri
Канали:
1
Максимална Моќност По Канал:
Над 200W
Број На Модел На:
GZC7-A-G

Со стоката дадена додека купуваат