• Новак
  • -5 %
JOCKMAIL Бренд Mens долна облека Боксер секси шорцеви mens водови гаќи calzoncillos hombre боксер marca cuecas боксер Геј долна облека

JOCKMAIL Бренд Mens долна облека Боксер секси шорцеви mens водови гаќи calzoncillos hombre боксер marca cuecas

DEN 227.00
DEN 239.04

Достапност
Достапно за нарачка

JOCKMAIL Бренд Mens долна облека Боксер секси шорцеви mens водови гаќи calzoncillos hombre боксер marca cuecas боксер Геј долна облека СИНЏИРИ ДИГИТАЛНИ Боксер
Дигитално печатени боксер
80% полиестер 20% elastane
Многу удобно
Лесна ефект

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
JOCKMAIL
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
JM422
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Големина:
M.L.XL
Материјал:
80% полиестер +20% spandex
Половината Тип:
Ниска Половината
Пакување:
Оригиналното пакување за секој компјутери
Опис 1:
геј долна облека
Опис 2:
Мажите Секси Пливање Водови Боксер Кратко Долна Облека
Опис 3:
СИНЏИРИ Секси Мажи долна облека Боксер
Опис 4:
calzoncillos hombre
Опис 5:
calcinha
боја:
Црна

Со стоката дадена додека купуваат