• Новак
  • -10 %
JOCKMAIL Бренд Мажите долна облека Кратко Памук печати Геј calcinhas calzoncillos hombre лизга cuecas Геј Sleepwear машки гаќи шорцеви

JOCKMAIL Бренд Мажите долна облека Кратко Памук печати Геј calcinhas calzoncillos hombre лизга cuecas Геј Sleepwear

DEN 215.00
DEN 239.04

Достапност
Достапно за нарачка


JOCKMAIL Бренд Мажите долна облека Кратко Памук печати Геј calcinhas calzoncillos hombre лизга cuecas Геј Sleepwear машки гаќи шорцеви Класичен мека памучна за совршен боксер едноставен, но стилски Мазна дише ткаенини направени исчезнат отпорни, класичен памук за врвен комфор. Совршен секојдневниот боксер. Висок Квалитет на Памук Дише Бренд Мажите долна облека боксер шорцеви за Мажи Гаќи

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
JOCKMAIL
Материјал:
Памук,Spandex
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
JM323-3
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко
боја:
Морнарско Сина
Големина:
M.L.XL
Материјал:
92% Памук + 8% Spandex
Половината Тип:
Ниска Половината
Пакување:
Оригиналното пакување за секој компјутери
Опис 1:
секси mens кратко
Опис 2:
Адвокатско Водови Спорт Памук дише долна облека
Опис 3:
секси долна облека за мажи
Опис 4:
Мажите гаќи
Опис 5:
геј долна облека

Со стоката дадена додека купуваат