• Новак
  • -10 %
JOCKMAIL Бренд Mens долна облека Кратко Памук Секси Двојно цевка Геј Пенисот Торбичка calzoncillos hombre лизга Геј Sleepwear машки гаќи

JOCKMAIL Бренд Mens долна облека Кратко Памук Секси Двојно цевка Геј Пенисот Торбичка calzoncillos hombre лизга

DEN 215.00
DEN 239.04

Достапност
Достапно за нарачка


JOCKMAIL Бренд Mens долна облека Кратко Памук Секси Двојно цевка Геј Пенисот Торбичка calzoncillos hombre лизга Геј Sleepwear машки гаќи Класичен мека памучна за совршен боксер едноставен, но стилски Мазна дише ткаенини се направени со исчезнат отпорни, класичен памук за врвен комфор. Совршен секојдневниот боксер. Висок Квалитет на Памук Дише Бренд Мажите долна облека боксер шорцеви за Мажи Гаќи

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
JOCKMAIL
Материјал:
Памук,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
JM309
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко
боја:
црна/ црвена/Сино/Жолтите
Големина:
M.L.XL
Материјал:
92% Памук + 8% Spandex
Половината Тип:
Ниска Половината
Пакување:
Оригиналното пакување за секој компјутери
Опис 1:
секси mens кратко
Опис 2:
Адвокатско Водови Спорт Памук дише долна облека
Опис 3:
секси долна облека за мажи
Опис 4:
Мажите гаќи
Опис 5:
геј долна облека

Со стоката дадена додека купуваат