• Новак
  • -48 %
Soutong 2018 Термички долна облека Машки Зима и Топло, Мажите Долго Џонс Модални Печатени Мажите Термо долна облека за Мажи Термички Панталони qk01

Soutong 2018 Термички долна облека Машки Зима и Топло, Мажите Долго Џонс Модални Печатени Мажите Термо долна

DEN 494.00
DEN 949.44

Достапност
Достапно за нарачка


Ве молиме Имајте во предвид : Големината Е Малку Помал Од Нас Големина,Русија Големина,ве Молиме Изберете 1 Или 2 Size Повеќе Од Вообичаениот,Ако Не Знаете Како Да се Избере Тоа,ве Молиме Договорот Нас;Големината Може да Биде Имаат 1-3 Cm Грешка Со Рачно,ве Молиме да се Разбере Тоа ;Материјалот Е Модални И Тенка,Не Многу Топло
ПЛАЌАЊЕ 1. Ние Прифаќаме Сите Методи За Плаќање Погоре. Контактирате За Ако Имате Било Какви Прашања Кога Ќе Се Плати.
2. За Голема Цел Ќе Бидат Понудени За Екстра Попуст Од Се Да Ни Се Јавите.
3. Направи Плаќање Во Рок Од 24 Часа.
Се ВРАТИ И НАПЛАТА Ако Било какви прашања, ве Молиме да бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
ШОПИНГ ПРОЦЕС
БРЕНД ВОВЕД
Шенжен се кул облека Trading Co., Ltd. специјализирана за производство и обработка на текстилни производи во машка high-end мода долна облека долна облека бански долна облека т-маица т-sleeve компанија, компанијата привремено го има некои брендови се : soutong пребарување со производство на триаголен долна облека рамен агол долна облека Т-маица долна облека мраз свила долна облека Модални долна облека памучна долна облека секси долна облека забава долна облека тесни вест мраз свила вест топло долна облека и други производи. Имаат целосен и научен систем за управување со квалитет. Шенжен се кул облека Трговија Co., Ltd. интегритет, силата и квалитетот на производите се признати од страна на индустријата. Добредојдовте пријатели од сите сфери на животот дојде во посета, водење и бизнис преговори
КОНТАКТ e-mail : [email protected] qq.com 1.Можете Да Контактирате Со Оставање Порака На Aliexpress, е-пошта, Whats App : +8613631134494 Whats App, Или ЛИНИЈА. ЛИНИЈА : +8613631134494 2.Ние Ќе Одговори На Пораки во Рок од 24 Часа во Текот на Работни Skype : [email protected] qq.com Дена И 36 Часа во Текот на Викендите. Ви Благодариме!

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Долго Џонс
Број На Модел На:
soutong-qk01
Материјал:
Spandex,Модални
Бренд Име:
soutong
термички долна облека машки:
термички долна облека
термички долна облека:
Термички долна облека машки зима
термички долна облека за мажи:
термо долна облека
Долго Џонс:
долго долна облека човек
долго џонс мажи:
Долго џонс мажите зима
Термички долна облека зима мажи:
адвокатско термички долна облека
термички панталони:
термичка
јован:
термички панталони
Spandex долго џонс:
мажите термички панталони
долго долна облека:
мажите Долго џонс мажите зима

Со стоката дадена додека купуваат