• Новак
  • -5 %
JOCKMAIL Бренд Секси Mens долна облека Кратко Дигитално печатени геј гаќи calzoncillos hombre лизга calcinhas cuecas Геј долна облека

JOCKMAIL Бренд Секси Mens долна облека Кратко Дигитално печатени геј гаќи calzoncillos hombre лизга calcinhas

DEN 227.00
DEN 239.04

Достапност
Достапно за нарачка


JOCKMAIL Бренд Секси Mens долна облека Кратко Дигитално печатени геј гаќи calzoncillos hombre лизга calcinhas cuecas Геј долна облека
Дигитално печатени краток
80% полиестер 20% elastane
Многу удобно
Лиен, така што тоа не влијае на печатење
Лесна ефект

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
JOCKMAIL
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
JM333
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко
Големина:
M.L.XL
Материјал:
80% полиестер +20% spandex
Име:
Дигитално печатени Кратко
Половината Тип:
Ниска Половината
Crotch Ткаенина:
Полиестер
Пакување:
Оригиналното пакување за секој компјутери
Опис 1:
cueca геј
Опис 2:
Мажите Секси Пливање Водови Боксер Кратко Долна Облека
Опис 3:
геј долна облека
Опис 4:
calcinha геј

Со стоката дадена додека купуваат