• Новак
  • -20 %
JOCKMAIL Бренд 5 Вредност Пакет Маскирна Мажите долна облека Боксери calzoncillos hombre Геј Sleepwear Cueca Боксер Машки Гаќи шорцеви

JOCKMAIL Бренд 5 Вредност Пакет Маскирна Мажите долна облека Боксери calzoncillos hombre Геј Sleepwear Cueca

DEN 956.00
DEN 1195.20

Достапност
Достапно за нарачка


JOCKMAIL Бренд 2017 Нова Маскирна печатени Mens долна облека боксери Водови Најлон удобно Боксер Секси Шорцеви Геј долна облека Пенис
Дигитално печатени jockstrap 80% полиестер & 20% spandex Многу удобно Маскирна печати Спротивставени цевки

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
JOCKMAIL
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
JM413
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
боја:
Маскирна Зелена
Големина:
M.L.XL
Материјал:
80% полиестер +20% spandex
Име:
Мажите Мрежа Долна Облека Боксер Шорцеви
Половината Тип:
Ниска Половината
Crotch Ткаенина:
Полиестер
Пакување:
Оригиналното пакување за секој компјутери
надворешен надзор на камерата:
Висок Квалитет Дома Sleepwear Гаќи Нови
надворешен надзор на видео камерата:
Адвокатско Водови Спорт Памук Мрежа дише еластичност долна облека
wifi камера wifi:
Маскирна Секси Мажи Долна Облека Боксер Шорцеви

Со стоката дадена додека купуваат