• Новак
  • -5 %
JOCKMAIL Бренд Мажите Кратко долна облека за Мажи Секси Дише Куси Гаќи Mens Кратко долна облека Шорцеви Cueca Геј Машки Гаќи

JOCKMAIL Бренд Мажите Кратко долна облека за Мажи Секси Дише Куси Гаќи Mens Кратко долна облека Шорцеви Cueca

DEN 227.00
DEN 239.04

Достапност
Достапно за нарачка


Бренд Мажите Кратко долна облека за Мажи Секси Дише Куси Гаќи Mens Кратко долна облека Шорцеви Cueca Геј Машки Гаќи
80% полиестер 20% elastane
Многу удобно
Лиен, така што тоа не влијае на печатење
Лесна ефект

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
JOCKMAIL
Материјал:
Полиестер,Spandex
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
JM336
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко
Големина:
M.L.XL
Материјал:
80% полиестер +20% spandex
Име:
Дигитално печатени Кратко
Половината Тип:
Ниска Половината
Crotch Ткаенина:
Полиестер
Пакување:
Оригиналното пакување за секој компјутери
Опис 1:
cueca геј
Опис 2:
Cueca Геј Машки Гаќи
Опис 3:
геј долна облека
Опис 4:
calcinha геј

Со стоката дадена додека купуваат