• Новак
  • -20 %
JOCKMAIL Бренд Мажите Долго Џонс Памук Печатени leggings Термички долна облека cueca Геј Мажите Термо долна облека Долго Џонс Гаќи

JOCKMAIL Бренд Мажите Долго Џонс Памук Печатени leggings Термички долна облека cueca Геј Мажите Термо долна

DEN 530.00
DEN 662.40

Достапност
Достапно за нарачка


JOCKMAIL Бренд Мажите Долго Џонс Памук Печатени leggings Термички долна облека cueca Геј Мажите Термо долна облека Долго Џонс Гаќи

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Долго Џонс
Бренд Име:
JOCKMAIL
Материјал:
Spandex,Памук
Број На Модел На:
JM1102
боја:
небо сина,сина,светло зелена
Големина:
M,L,XL
Материјал:
92%Памук+8%Lycra
Стил:
Печатени Мажите Долго Џонс
Опис:
термички leggings мажи
Опис 1:
термички долна облека за мажи
Опис 2:
адвокатско термички долна облека
Опис 3:
долна облека за мажи
Опис 4:
Геј термички долна облека за мажи
Опис 5:
cueca

Со стоката дадена додека купуваат