• Новак
  • -10 %
JOCKMAIL Бренд Секси мрежа дише Мажите долна облека Краток Cueca Геј Sleepwear calzoncillos hombre Crotch Памук Првенство Гаќи шорцеви

JOCKMAIL Бренд Секси мрежа дише Мажите долна облека Краток Cueca Геј Sleepwear calzoncillos hombre Crotch Памук

DEN 215.00
DEN 239.04

Достапност
Достапно за нарачка


Бренд Секси мрежа дише Мажите долна облека Кратко Cueca геј Sleepwear calzoncillos hombre Crotch Памук Првенство Гаќи шорцеви
• Mesh Тело шорцеви • Памук Crotch Чаша • 45 mm Еластичен

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL
Бренд Име:
JOCKMAIL
Материјал:
Памук,Најлон,Spandex
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
JM319
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко
боја:
Црна,Бела
Големина:
M.L.XL
Материјал:
најлон памук
Име:
Мажите Мрежа Долна Облека Боксер Шорцеви
Половината Тип:
Ниска Половината
Пакување:
Оригиналното пакување за секој компјутери
надворешен надзор на камерата:
Висок Квалитет Дома Sleepwear Гаќи Нови
надворешен надзор на видео камерата:
Адвокатско Водови Спорт Памук Мрежа дише еластичност долна облека

Со стоката дадена додека купуваат