• Новак
  • -35 %
4pcs/многу Мажи долна облека Шорцеви Боксери за Мажи Памук Мека Дише Удобно Боксери Мажите долна облека

4pcs/многу Мажи долна облека Шорцеви Боксери за Мажи Памук Мека Дише Удобно Боксери Мажите долна облека

DEN 527.00
DEN 810.72

Достапност
Достапно за нарачка


Сите димензии се во азија големина можеби 1-2 големина помала ,ве молиме проверете ја големината табела внимателно

Спецификацијата

Големина:
702-2-170, 702-2-175, 702-2-180, 702-2-185
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
ДАЛИ НЕ MIAN
Број На Модел На:
DNK-1601
Материјал:
Памук,Spandex
Пол:
долна облека за мажи
Кратко & Боксери:
Мажите Боксери
Долна облека:
мажите cuecas
Број На Модел На:
Мажите Боксери
долна облека за мажи:
мажите памучна долна облека
Плус Големина:
L XL XXL XXXL
Шорцеви:
Младите долна облека
адвокатско водови:
секси долна облека за мажи
Тип:
Лето 2018

Со стоката дадена додека купуваат