• Новак
  • -15 %
2 ПАРЧИЊА машка Мода долна облека Мрежа Памук Комбинација Водови Боксери на Ниски Пораст Секси Мрежа Гаќи Геј Пенисот U-Конвексни Calzoncillos

2 ПАРЧИЊА машка Мода долна облека Мрежа Памук Комбинација Водови Боксери на Ниски Пораст Секси Мрежа Гаќи Геј

DEN 431.00
DEN 506.88

Достапност
Достапно за нарачка


Wellcome Тука, ви Благодариме
Азија големина. Материјал : 95%Памук+5%Spandex
Големина на Човек ±1 CM
М
L
XL
Boxerwaist ширина
33 CM
35 CM
37 CM
Фит тело половината(CM)
70-80
78-88
86-96
Половината (Ft)
2.0-2.3
2.3-2.5
2.5-2.7
Половината (инчи) фармерки
27-30
30-32
32-34
Големина Предлози за повикување само, не е основа на враќање на средствата Забелешка : Ако сакате различна боја или големина, ве молиме контактирајте ме. Ви благодариме!

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Број На Модел На:
краток водови 743
Бренд Име:
Seeinner
Материјал:
Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Крпеница

Со стоката дадена додека купуваат