• Новак
  • -48 %
ZDFURS *Крзно raccoon крзно јака крзно кејп задебелување на топлинска шамија пригушувач шамија tassel крзно јака под Свадба Shawl

ZDFURS *Крзно raccoon крзно јака крзно кејп задебелување на топлинска шамија пригушувач шамија tassel крзно

DEN 5491.00
DEN 10560.00

Достапност
Достапно за нарачка


Потекло : Кина 's најголемиот производство база на кожа крзно - Haining
Материјали : парична Казна raccoon крзно
Стил : Бутик raccoon крзно shawl
Големина : долга коса лице 114 CM, средно груба површина во најширока точка 30 CM ( мала грешка ,Содржи 15 CM tassels )

Спецификацијата

Бренд Име:
ZDFURS
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Крзно
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
100cm-135cm
Број На Модел На:
2546
Тип На Објект:
Марами
Стил:
Моден
толпата:
младите луѓе
Погоден Сезона:
пролетта и есента
дизајнерски детали:
Tassel
функција на / шамија свила шамија кејп /:
Декорација
господ материјал компонента содржина:
96% над

Со стоката дадена додека купуваат