• Новак
  • -15 %
големи модни Слатко кафе Девојка Жените Сатен Точка Bowknot hairpin голем лак за коса клипови за девојки со дијамант 10cm*9cm

големи модни Слатко кафе Девојка Жените Сатен Точка Bowknot hairpin голем лак за коса клипови за девојки со

DEN 81.00
DEN 95.52

Достапност
Достапно за нарачка


Тие се направени од панделка и имаат алигатор клип во задниот дел за да ја прикачите на косата или headband. Тие се совршен за да се закачите на headbands. На лакови се совршени за да го користите секој ден
ве молиме да не се пропушти таква убава работа.
функција
лак клип
Материјал
лента&клип
цвет Големина
10cm x9cm
quatity
1pcs
Дел број
лак-11
Јас сум сигурен дека нема загуба во мојата продавница . Ние се осигура дека ние ќе испраќање на вашите објекти веднаш по приемот на вашата исплата. Нашата услуга квалитетот е одличен ,ние секогаш сме тука се среќни да ги задоволат вашите потреби. Ако не сте задоволни ,јас не сум среќен ! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Ако не сте задоволни со набавките за било каква причина . Ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека да се чувствувате задоволни . 1 : плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена откако ќе се купи . 2 : Ние ќе брод да ја стандардната адреса ,ако не информира нас . Генерално ,времето за испорака е 15~30 работни дена во Австралија ,САД,Велика Британија ,и 20~35 работни дена во други земји . Ние брод во (1~3) работни дена по исплата потврди јасно. Ако ви треба предмети итно , ве молиме контактирајте со нас .Ние може да ги објави со ЕМС,курирската служба DHL. Генерално, тоа ќе трае 4~7business дена во вашата земја. НО, ТРЕБА ПЛАЌААТ ЕКСТРА ПОШТАРИНА. Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот . Ако сте среќни со набавките тука ,позитиви ќе биде прифатена. Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате пред да ја напушти која и повратните информации,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа .100% Задоволство да се Гарантира .Ви благодариме.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Headwear
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
fr-34
Бренд Име:
JINYINGHUO
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип:
Barrettes
Материјал:
Полиестер
боја:
кафе

Со стоката дадена додека купуваат