• Новак
  • -32 %
Елегантен Цвет Petal Имитација Бисер Hairpin Слајд Клип Жените Моден Додаток

Елегантен Цвет Petal Имитација Бисер Hairpin Слајд Клип Жените Моден Додаток

DEN 47.00
DEN 68.64

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификации :
Погоден за свадба, забава, ангажираност, саем, коктел, матурска, итн.
Цвет petal дизајн, го фати овој прекрасен додаток за вас.
Направете ја вашата фризура, модерен и убави.
Тип : Губење На Клипот
Пол : Жените
Тема : Убавина
Стил : Мода
Количина : 1 Pc
Материјал : Железо, Имитација Бисер
Прилики : Свадбена, Вечер Партија, Банкет, Подарок, Датира, Матурска, итн
Карактеристики : Petal Стил, Коса Додатоци, Мода, Имитација Бисер Оркестарот
Големина : 7.9 cm x 2.5 cm/3.11" x 0.98" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Коса Клип

Спецификацијата

Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
24857
Материјал:
Симулирани Бисер
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
SANWOOD
Тип На Објект:
Headwear

Со стоката дадена додека купуваат