• Новак
  • -47 %
Врвен Квалитет Булчински Sinamay Fascinator Дама Филипини Sinamay Капа со Пердуви за Кентаки Дерби Црква Свадба Партија

Врвен Квалитет Булчински Sinamay Fascinator Дама Филипини Sinamay Капа со Пердуви за Кентаки Дерби Црква Свадба

DEN 1043.00
DEN 1968.00

Достапност
Достапно за нарачка


Големина : Околу 25см дијаметар
Материјал : sinamay пердув

Спецификацијата

Бренд Име:
beckyruiwu
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тип:
Шноли
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
WH1670
Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
sinamay

Со стоката дадена додека купуваат