• Новак
  • -45 %
љубителите марами жени висока мода 2017 зима зелена дами марами twill ponchos ртовите топло жените долго жените е поврзана волна шамија

љубителите марами жени висока мода 2017 зима зелена дами марами twill ponchos ртовите топло жените долго жените

DEN 621.00
DEN 1128.00

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
50CM X 180CM
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
WJYR09
Материјал:
Кашмир,Памук
Марами Тип:
Шамија
Марами Должина:
>175cm
Бренд Име:
JIYOUOU
Шаблон Тип:
Plaid
зимски шамија Продажба Метод:
фабриката за директна продажба
зимски шамија Стил:
марами жени висока мода 2017 зима шамија
зимски шамија сезона:
есен и зима
зимски шамија Погодни за возраста :
25-45 години,
зимски шамија Квалитет на:
Со кашмир ,многу добро

Со стоката дадена додека купуваат