• Новак
  • -8 %
Нови Плетени Вратот се Врзува За Мажи Plaid & Проверки Gravatas Borboleta Црвено Геометриски Мажите Neckties Сина Бизнис Костум Вратоврска Машки JKT2

Нови Плетени Вратот се Врзува За Мажи Plaid & Проверки Gravatas Borboleta Црвено Геометриски Мажите Neckties

DEN 191.00
DEN 207.36

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа секогаш ќе биде голем поттик за нас, и ќе бидат високо ценети. Ве молиме споредете детални големина со вас за да бидете сигурни дека ако тоа ќе ви одговара! 1-3cm на големината разлика може да се случи, што се дозволени и не се гледа како на квалитетот на проблемот. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена. Стоки обично може да се пристигне повеќето земји во околу 10-25 дена.
* Ве молиме Имајте во предвид Пред Шопинг* Ако производот е бесплатен превозот од "Продавачот за испорака метод", што значи не може да се следи по парцела лево Кина .5 cm) во ширина Пакување : Заштитна и едноставен polybag (без ПОДАРОК КУТИЈА) Содржина : Вратоврска*1pc
- - -ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА НА МОЈОТ ПРОДАВНИЦА
Важна Забелешка : Ние се обидуваме се потрудиме да се намали possiblity на боја разлика, но сепак може да се случи поради различни moniter и/или различни прилагодувања на компјутери.
Нови Плетени Вратот се Врзува За Мажи Plaid & Проверки Gravatas Borboleta Црвено Геометриски Мажите Neckties Сина Бизнис Костум Вратоврска Машки JKT2
Состојба : нова без ознаки Вратоврска Големина : Класичен тип. Ние ќе ви одговори во 1 работен ден.
КОНТАКТИРАЈТЕ не За било какви прашања за детали за производот, плаќање, транспорт, итн. Специјални попусти ќе биде достапна во зависност од количината, превозот на владата, плаќање, итн.
Трговија на ГОЛЕМО & DROP ПРЕВОЗОТ на Големо се секогаш добредојдени. Ако ви треба целосна следење , ве молиме изберете " Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ",и да додадете на пари за следење . Откако уплатата примена, стоката обично ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа, ние ќе се обидеме најдобро да ви помогне, ви благодариме. Сите ваши проблеми се нашите проблеми. Сите ќе се одговори во рок од 1 работен ден. Со цел да им помогне на вас со МИНИМАЛНИ даноци, ние ќе ги споменеме ПОДАРОК или ПРИМЕРОК со НИСКА вредност на долгот. Ние ќе се обидеме потрудиме да работат да ги со вас! Ве молиме да ни остават ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК (5-ЅВЕЗДА) како награда, ако сте задоволни со стоката. Нашите работни часови : Пекинг Време (GMT+8), 9 : 00-18 : 00
ПЛАЌАЊЕ ЗАЧУВАМ е единствениот начин на кој можеме да се прими плаќањето. Ние НЕ може да гарантира бојата ќе биде 100% исто како што гледаш во компјутер, но дизајнот ќе биде 100% исти. Ако кој било друг проблем, или било какво барање, ве молиме контактирајте со нас. Азија големина.
ПО УСЛУГА и ПОВРАТНИ информации Ако примите неисправни/погрешен стоки, или ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе ја прими стоката., можете да не контактирате за ТРГОВИЈА со датотеки , или да ни оставите порака . Ако вашиот потврда време излегува , што се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го продолжи времето за испорака во прв пат. Ние сме подготвени да се ре-испраќате нови производи за замена, или враќање на целосен пари за вас, откако ќе ги потврдите проблемот заедно.
ПРЕВОЗОТ Ние брод на стоките во светот, освен APO/FPO, главно преку ВОЗДУХ MAIL , и исто така и преку e Packet/EMS/DHL/ТНТ . Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или товар. Како по aliexpress политика, има пријави се на купувачот одговорност како и тоа варира зависи од вашата земја. Стабилна капка спонзор ќе се види како нашиот партнер и секогаш најдобри цени за сите предмети. Ние со нетрпение очекуваме да долгорочна соработка со сите на големо во светот. Можете да платите преку Вашата парите ќе се чуваат од страна на платформа, додека не се потврди приемот на стоката, а само по што на пари ќе биде објавен на продавачот.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Врски
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Шарени
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Големина:
One Size
Број На Модел На:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
ENR1[JKT-521----JKT-540]
Шема:
Цврст, Шарени, Геометриски, Жакард
боја:
Зелена, Сива, Црвена, Сина, Црна, Бела, Кафеава
Должина:
145 cm / 57 inch
Ширина:
5.5 cm / 2.2 inch
функција 1:
Плетени Вратот Врски
Карактеристика 2:
Шарени Тенок Gravatas
функција 3:
Бизнис Костум Вратоврска
карактеристика 4:
Геометриски Мажите Neckties
Карактеристика 5:
Мажите Додатоци

Со стоката дадена додека купуваат