• Новак
Плетени Капчиња Mohair Бебе Шапка Овци Играчки Поставите Капа Новороденче Фотографија Реквизити Младата Новороденче Хаубата Фото Реквизити Додатоци

Плетени Капчиња Mohair Бебе Шапка Овци Играчки Поставите Капа Новороденче Фотографија Реквизити Младата Новороденче

DEN 527.04

Достапност
Достапно за нарачка

Плетени капчиња Mohair Бебе Шапка Овци Играчки Поставите Капа Новороденче Фотографија Реквизити Младата Новороденче Хаубата Фото Реквизити Додатоци Големина : 0-1 носители на месечно Бебе 2 Бои : Сива,Voilet Занаети : рачно изработени Пакет Содржина : 1 компјутер шапка и 1 компјутер играчка Сива
Виолетова
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Како можам да се плати за мојата купување ?
A : Ние accpet Alipay,и сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух Пошта Која е freeshipping на некои одредени земји;Некои Долги мора да си дозволат дел од превозот цена.
П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект ,што е трговија на големо цена ?
A : ви Благодариме за вашето барање ,ако сакате да купите голема количина ,ве молиме испратете e-mail на нас ,ние ќе ви даде најдобра цена,ви благодариме !
Испорака
Драги пријатели,кога ќе го поставите цел ,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел ,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската чистење пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачот се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја ,тези дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака,ние ќе не наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Трошоците за превозот не вклучува никакви увозни даноци и купувачи се одговорни за царински давачки.
Превозот време за под област (општо)
Азија : 15-25 дена САД : 7-15days Северна Америка : 18-25days Јужна Америка : 25-35days.
Европа : 18-25days Русија : 20-35days. Австралија : 18-25days New Zeland : 15-25days
Од кина пост воздух пошта,ако ви треба брзо и можете да изберете брза испорака.
Потврдите Адресата Со Полно Име
Сите Производи ќе бидат проверени строго пред превозот. Ние Брод на Aliexpress адреса на САМО. Ве молиме бидете сигурни дека на адреса во aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат . И Русија Клиенти оставете ни го вашето целосно име, кое е многу важно,ви Благодариме однапред!

Спецификацијата

Одделот За Името:
Бебето
Број На Модел На:
Новороденото бебе на фотографијата додатоци
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
HIKYMA
Бебе Возраст:
0-3 месеци,7-9 месеци 4-6 месеци,10-12 месеци
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Животните
Рака Тип:
прилагодлив
погодни за возраста:
новороденче,бебе
занаети:
Рачно изработени
Пакет инклузија:
1 компјутер шапка + 1 компјутер играчка
Функција:
овци
2 бои:
сива,voilet

Со стоката дадена додека купуваат