• Новак
  • -45 %
Плетени Жените Вистински Mink Крзно Дебели Ракавици Топло Крзно Зимски Ракавици Нови 2017 Мода Женски Солидна Плетени Ракавица Fingerless

Плетени Жените Вистински Mink Крзно Дебели Ракавици Топло Крзно Зимски Ракавици Нови 2017 Мода Женски Солидна

DEN 1134.00
DEN 2061.60

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Ракавици Големина:
една големина
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
ST002
Ракавици Должина:
Врвка за околу
Бренд Име:
meilinghu
Материјал:
Mink Крзно

Со стоката дадена додека купуваат