• Новак
  • -30 %
KANCOOLD Шамија нов висок квалитет Voile мода Жените Дами Був Моделот Печатење на Топло Заврши Shawl шамија луксузен бренд jan26

KANCOOLD Шамија нов висок квалитет Voile мода Жените Дами Був Моделот Печатење на Топло Заврши Shawl шамија

DEN 69.00
DEN 97.92

Достапност
Достапно за нарачка


Жените Дами Був Моделот Печатење Шамија Топло Заврши Shawl
Функција :
100% нов и висок квалитет.
Количина : 1
Пол : Девојка. Жените
Материјал : Voile
Моден Дизајн, Многу Популарна
Прекрасен подарок за вас и вашите пријатели
Големина : 50cm*170cm
Боја : Црна, Сива, Зелена
Пакет Се Вклучени :
1 X Жените Дами Був Моделот Печатење Шамија Топло Заврши Shawl (Без мало пакет)
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.

Спецификацијата

Големина:
170cm
Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Chiffon
Марами Должина:
135cm-175cm
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
Жените Дами Був Моделот Печатење Шамија Топло Заврши Shawl
Бренд Име:
KANCOOLD
Марами Тип:
прстен
Количина:
1
Пол:
Материјал:
Voile
Големина:
боја:
Шаблон Тип:
Животните
Марами Тип:
прстен
Стил:
Моден
Оддел Име:
возрасни

Со стоката дадена додека купуваат