• Новак
  • -48 %
FAJARINA Класичен Дизајн Солидна Месинг Затворач Тока Појас Mens Ретро Чиста Cowskin Кожни Каиши за Мажи 38mm Ширина N17FJ350

FAJARINA Класичен Дизајн Солидна Месинг Затворач Тока Појас Mens Ретро Чиста Cowskin Кожни Каиши за Мажи

DEN 1622.00
DEN 3120.00

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдовте на FAJARINA е Продавница Топло совети : ве Молиме љубезно се земе мерка на половината на првиот и потоа да го изберете соодветна големина сакате. На секое прашање, pls-мејл или порака ни слободни. ви благодариме.
Превозот
-Ние сме превозот со Кина пост воздух mail и e-пакет, по плаќање ние веднаш ќе ви даде пратката.
Повратни информации
-Ако има било каков проблем со стоката, ве Молиме контактирајте со нас ,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот. Негативни повратни информации не може да го реши секој проблем. ние сме искрени продавачот, ве молиме дозволете ни да се почитуваат едни со други. Вашиот признавање е во наша моќ да се движи напред .Се надевам дека ја добиете вашата 5 ѕвезда повратни информации,благодарение толку многу!
Политика На Враќање
-Ако сте незадоволни со објектот, ве молиме ни e-mail за наплата или испраќање во рок од една недела.Сите елементи мора да се врати во првобитната состојба, а купувачот е одговорен за враќање поштарина.
Контактирајте со нас
-Ако имате било какви прашања во врска со превозот и квалитет, Pls слободно да ни e-mail. Ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа.
Answer : ___________________________ Note : Нашата цена е не вклучувајќи било данок или оддалечените области доплата. Pls да ни оставите вашата e-mail адреса по цел во случај на било јасно. Ви благодариме.

Спецификацијата

Појас Должина:
105cm 27to31 Инчен, 110cm 32to33 Инчен, 115cm 34to35 Инчен, 120cm 36to37 Инчен, 125cm 37to42 Инчен
Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.8 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
FAJARINA
Пол:
Мажи
Тока Должина:
6.8 cm
Појаси Материјал:
Cowskin,Метал
Тока Ширина:
5.6 cm
Број На Модел На:
N17FJ350
Атрибут:
Врвен квалитет
Појас Должина:
105-125cm
рака тока:
pin тока
рака тока материјал:
солидна месинг тока
Појаси Големина:
2XS,XS,S,M,L,XL,XXL или 27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,38,40,41
Име:
појаси за мажи
боја:
Црно Кафе Црвена
дизајн:
Уникатен дизајн
Продажба Метод:
фабриката за директна продажба
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Со стоката дадена додека купуваат