• Новак
  • -23 %
ЕВА Bibs Водоотпорен Bandana Силикони Бебе Bibs Момчиња Девојчиња Доенчиња Хранење Грижа Burp Облека Нови 2017 Baby & Kids Симпатична Цртан филм

ЕВА Bibs Водоотпорен Bandana Силикони Бебе Bibs Момчиња Девојчиња Доенчиња Хранење Грижа Burp Облека Нови

DEN 49.00
DEN 63.36

Достапност
Достапно за нарачка

ЕВА Bibs Водоотпорен Bandana Силикони Бебе Bibs Момчиња Девојчиња Доенчиња Хранење Грижа Burp Облека Нови 2017 Baby & Kids Симпатична Цртан филм

Спецификацијата

Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Bibs & Burp Облека
Возраст Опсег:
19-24M,13-18 МИЛИОНИ,7-9M,10-12M,4-6M,2-3Y,0-3М
Стил:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
PMGZGLY
Број На Модел На:
бебе bibs
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
PU

Со стоката дадена додека купуваат