• Новак
  • -29 %
Гранка Коса Клип Роман Дизајнер Barrette Гранки Hairpin Косата Клипови за Девојки Жените Свадба Haar Додатоци

Гранка Коса Клип Роман Дизајнер Barrette Гранки Hairpin Косата Клипови за Девојки Жените Свадба Haar Додатоци

DEN 33.00
DEN 46.56

Достапност
Достапно за нарачка

Гранка Коса Клип Роман Дизајнер Barrette Гранки Hairpin Косата Клипови за Девојки Жените Свадба Haar Додатоци Драг пријател, ако имате љубов објект, може да го додадете Желба Листа, можете да кликнете на овој знак, за што следниот шопинг. Ако сакате да се купи микс цел можете да го користите продавница количка. Изберете го објектот што треба и да го додадете во кошничката, а потоа да се продолжи изберете друг објект и да го додадете во кошничката премногу. Конечно одете до вашата продавница картичка и да ги плаќаат заедно. 1.Ве молиме овозможи 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) 2.Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање. 2 Бои за вашиот избор : Сина, Црвена Роза (ве Молиме да ми кажете која боја ви се допаѓа најдобрите , ако не't кажете ни и ние ќе го испрати по случаен избор ) Карактеристики : 100% Сосема нов & висок квалитет Совршен коса додатоци за да DIY прекрасна фризура Убав Подарок за себе или за вашите пријатели Сјајна Кристал монистра, Нежен, Домот, Направи што повеќе Женствен и Секси. Материјал : Алуминиум Големина : 6 CM Пакет се Вклучени : 1 x Коса Клип

Спецификацијата

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Шноли
Број На Модел На:
Hc13
Материјал:
Легура

Со стоката дадена додека купуваат