• Новак
  • -18 %
2017 Нови Пристигнување Праска Розова Коса Орнаменти Headwear Цвет Жените Мода Шноли За Коса Клипови За Девојки Коса Headdress Додатоци

2017 Нови Пристигнување Праска Розова Коса Орнаменти Headwear Цвет Жените Мода Шноли За Коса Клипови За Девојки

DEN 59.00
DEN 72.00

Достапност
Достапно за нарачка


******************************************** *****************************
2017 Нови Пристигнување Праска Розова Коса Орнаменти Headwear Цвет Жените Мода Шноли За Коса Клипови За Девојки Коса Headdress Додатоци
****************************************************************************
Answer : ___________________________ Note : ние сме пакување во пластична кутија.поради меѓународниот превозот е долго време на патување.Кутија можеби ќе израмните на патот,ве молиме за разбирање.
Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Боја : како да се избере
Цвет дијаметар : 14cm (приближно)
Тоа се вклопува и девојка и жена .
Голема за да додадете брилијантен изгледа да headbands, beanies или носи како косата клипови .
Уметнички детален во квалитет и стил за да одговара на вашиот малку косата еден. Лесно да се стави на и однесе долу со метал алигатор клипови.
Секој цвет е во можност да го приложите до сите наши капчиња headbands, newsboy капи.
Пакет Содржина : 1 buc цвет
Забелешка : ве Молиме оставете порака за да ги споделите со нас која боја сакате,не оставете порака за да побарате од бојата , ние ќе го испрати тоа по случаен избор.
За боја разлика : Совети Нашата веб страница претставува производ на објектите како блиску до реалниот боја, но се земе еден поинаков вид на светлина и екранот фактори, постои одредена боја, ве молам прости ми. Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. За Големина на : Може да биде некои алишта имаат малку мали,ве молиме имајте во предвид кога ќе закажете врз основа на вашето тело.Ви благодариме. Контакт Со Нас На :
Ако има било какви прашања во врска големи купување или сакате да дознаете повеќе,ве молиме контактирајте со нас,ние сме среќни да одговориме на вашите прашања може да имате. За Експрес : Ние не сме одговорни за сопствени должност или увоз даночни !! Сите стоки што ќе изјават Облека или Модни Додатоци ,Нема секс збор за пакет. некои слика блокирани од страна на aliexpress политика,ако сакате да се види јасна слика ,ве молиме контактирајте со нас.ние ќе го испратам до тебе,ви благодариме! производот е бесплатен превозот од " продавачот за Испорака Метод "," Yanwen Економски Воздух Mail " и "China Post Обичен Мал Пакет Плус" ,или на друг " Економски Воздух Mail ", Тоа не може да биде песна атирови парцела лево кина( само може да пратите кога тие во Кина ). Ако сакате целосно следење( трага сите route ),ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail","e Packet" или друг регистар превозникот . За Време на испорака е 30-60 дена,ве молиме да не се отвори спор во рок од 60 дена ,доколку не сте примиле во Проценето време,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе го реши со вас. Контакт со нас на : Позитивна Повратна информација е нашиот живот. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 бодови НСД. Пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации , ве молиме контактирајте со нас прво да се добие подобро решение . (Тоа е невозможно да се недостаток на евалуација). Бидејќи aliexpress смета НЕУТРАЛЕН повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек во природата. Ние се грижиме нашите ценети клиенти. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш, преку Порака и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.

Спецификацијата

Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Шаблон Тип:
Флорални
Бренд Име:
Candiway
Број На Модел На:
BD00500ZW0
Тип:
Barrettes

Со стоката дадена додека купуваат