• Новак
  • -22 %
Новороденче Цртан Филм Bibs Ева Водоотпорен Bandanas Хранење На Бебето Burp Облека Девојки И Момчиња Плунка Крпа Печати Престилка

Новороденче Цртан Филм Bibs Ева Водоотпорен Bandanas Хранење На Бебето Burp Облека Девојки И Момчиња Плунка

DEN 87.00
DEN 111.36

Достапност
Достапно за нарачка


Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
>>Ако ви се допаѓа предмети кои сте ги добиле,plz ни даде позитивни повратни информации и да ја објавите слика со вашите скапоцени објект.
Ви благодарам многу!!! ^-^
#############################################################################################################################
***Драги Пријатели,ве молиме прочитајте ги информациите пред да ред
Транспорт време е за 25-90 дена, ако не можете да го добиете вашиот парцела во 30 дена, ве молиме да стапите во контакт со нас да се продолжи датум на испорака за вас.
Ако не ви стигне пратката по 60 дена од денот на испорака,ние и ветуваме ние ќе се направи целосна наплата прво ,кога ќе го добиете пакет ,може да се pls контакт со нас и да се плати тоа повторно.
Затоа,немојте да се применуваат во текот на 60 дена од спорот,ова е Несакана.
Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
Ако вашата цел е голема, ве молиме контактирајте со нас за да се пресмета цена, ние може да понуди ЕМС или DHL бесплатен превозот.
1 : Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
2 : Внимание : ве молиме игнорира ознака големина доаѓа со крпа. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески. Ние сме 1 или 2 димензии помали од Европскиот и Американскиот народ.
#############################################################################################################################
**** ***********************************************************************************************
Таму е 1~3cm разлика според упатство за мерење. 1 инч = 2.54 см
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
*************************************************************************************************** 100% Сосема Нов и висок квалитет! Елегантна, Прекрасна, За Дете Бебе Девојка Момчиња Бои : Како на сликата show Note : на која Возраст е само за препорачуваме,Pls проверка на специфични Градите и Должина. Ви благодариме! Големина на високо 45см/17.72 ширина 28cm/11.02 Тоа е рачни мерења на локации, може да се 0.5-2cm грешка. И item боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. се надевам на разбирање

Спецификацијата

Големина:
M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Bibs & Burp Облека
Бренд Име:
Kacakid
Материјал:
Ацетат,Акрилик,Полиестер
Стил:
Активни
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
12M,9M,6M
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
UZ0039

Со стоката дадена додека купуваат