• Новак
  • -4 %
20 КОМПЈУТЕРИ Црна Жените Еластична Ткаенина венчиња Scrunchie Влакна се Врзуваат Прстен Јаже Девојки конска опашка Носителот Headwear Додатоци

20 КОМПЈУТЕРИ Црна Жените Еластична Ткаенина венчиња Scrunchie Влакна се Врзуваат Прстен Јаже Девојки конска

DEN 58.00
DEN 60.48

Достапност
Достапно за нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 20 КОМПЈУТЕРИ Црна Жените Еластична Ткаенина венчиња Scrunchie Влакна се Врзуваат Прстен Јаже Девојки конска опашка Носителот Headwear Додатоци
Материјали : Најлон + Полиестер
Дебелина : 0.8 CM
Дијаметар : за 3.4 CM ( Еластичност)
Боја : Црна
Пакет се вклучени : 20 компјутери Headband
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас
По плаќање на Вашата нарачка. ние ќе брод во ред со во 1-2 ден

Спецификацијата

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Најлон,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Број На Модел На:
20 компјутери
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Бренд Име:
DCDYCDU
Одделот За Името:
Возрасни
Име:
Headband
Име 1:
Црни Гумени Бендот
Име 2:
еластична губење на јаже

Со стоката дадена додека купуваат