• Новак
  • -23 %
Мики Цртан филм Памук Капа За Бебе Девојка Капи за Момчиња Фотографија Додатоци Деца Точки Печати Уши Новороденче трговија на Големо Капи кореја

Мики Цртан филм Памук Капа За Бебе Девојка Капи за Момчиња Фотографија Додатоци Деца Точки Печати Уши Новороденче

DEN 182.00
DEN 236.64

Достапност
Достапно за нарачка


Мики Цртан филм Памук Капа За Бебе Девојка Капи за Момчиња Фотографија Додатоци Деца Точки Печати Уши Новороденче трговија на Големо Капи кореја
Карактеристики :
Оваа капа е многу издржлив и модерен.
Таа има уникатна убавина и кул дизајн.
Дише, удобен и прилагодлив.
Ова е совршен додаток за вашето бебе да одговара на многу различни стилови на облека.
Спецификации :
Пол : Девојки.
Шаблон Тип : Цврсти.
Материјал : Памук.
Големина : 6-18 Months.
Боја : Жолта/Розова.
Пакет се вклучени :
1 Компјутер Бебе Памук Шапка.

Спецификацијата

Одделот За Името:
Бебето
Бебе Возраст:
13-18 месеци,7-9 месеци 4-6 месеци,10-12 месеци
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
BraveFist
Шаблон Тип:
Dot
Број На Модел На:
TM1010
Материјал:
Памук
Рака Тип:
прилагодлив
боја:
жолта/розова

Со стоката дадена додека купуваат