• Новак
  • -48 %
Тинејџер Секојдневен Најлон Појас Метал Тока Половината Рака Висок Квалитет Luxury Designer Појаси за Мажи NS06

Тинејџер Секојдневен Најлон Појас Метал Тока Половината Рака Висок Квалитет Luxury Designer Појаси за Мажи

DEN 339.00
DEN 652.80

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : Лента + чиста најлон Ширина : 3.8 cm должина : 125cm

Спецификацијата

Појас Должина:
125cm
Тип На Објект:
Појаси
Шаблон Тип:
Цврста
Тока Должина:
5.3 CM
Бренд Име:
ryfix
Појаси Материјал:
Метал,Платно,Плетени
Стил:
Моден
Појас Ширина:
3.8 cm
Број На Модел На:
NS06
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Тока Ширина:
3.6 cm
Тип:
еластичен појас синџир
Појаси Големина:
125cm

Со стоката дадена додека купуваат